| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
|---|---|
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Δυνατότητα | >1000 κύκλοι |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 6pins |
| Τύπος | προστατευμένος συνδετήρας |
| Τρέχουσα τάση | 30V |
|---|---|
| Επαφές | 7P |
| Κλειδώση συνδέσμου | Φτιάξτε το βίδα |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Δυνατότητα | >1000 κύκλοι |
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
|---|---|
| Τύπος | Προστατευμένος σύνδεσμος |
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
| Επικοινωνία | Συσκευές συγκόλλησης/PCB/εκτύπωση |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Σχήμα | Πολυάνθρακας |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χαλκός φωσφόρων |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| αριθμός επαφών | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
| Τύπος συνδετήρων | χωρίς SR |
| Προδιαγραφές καλωδίου | 28AWG-14AWG |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| ΚΟΝΤΟΣ | Κώδικας A / B |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
|---|---|
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Πιστοποιητικά | UL, CSA, RoHS |
| Επαφές | 7P |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| αριθμός επαφών | 2poles |
| Τύπος συνδετήρων | χωρίς SR |