| Certificates | ISO 9001, ISO14001, TUV, UL, RoHS, REACH etc. |
|---|---|
| Product Name | Assembly Typs M8 3-6pins Automotive Connector/airbag Plug |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Contacts | 3 4 5 6 8 Pins Are Available |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Επαφές | 4pins |
| καρφίτσες | 4p, 3P |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ένας κώδικας |
| Εκτιμημένη τάση | 60V AC/DC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/δύναμη |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Λήξη | Πτύχωση ή ύλη συγκολλήσεως |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Λήξη | Πτύχωση ή ύλη συγκολλήσεως |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 2P |
| όνομα προϊόντων | M8 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Crimp στοματική διάμετρος | 2.0mm |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρες αισθητήρων σειράς |
| Εφαρμογή | βιομηχανικός και automative |
| Ονομασία προϊόντος | κυκλικός συνδετήρας 2/3/4/5/8/12/17Pin M12 |
| Προσανατολισμός | Ευθεία |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Προστασία | Η.Ε-alaibable |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Μέγεθος | M8 |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | M8 2 3 4 5 6 8 σύνδεση ακίδων |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |