| Σχέδιο συνδετήρων | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας PCB |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Καλώδιο OD | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων | AWG 24 ή 26 |
| Σακάκι καλωδίων | PVC ή PUR |
| Διορισμένη τάση | 250V |
|---|---|
| Αντίσταση επαφής | ≤10mΩ |
| Πλεονεκτήματα | ταχύτητα, αξιοπιστία και ανθεκτικότητα |
| Gender | Female / Male |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας PCB |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Καλώδιο OD | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων | AWG 24 ή 26 |
| Σακάκι καλωδίων | PVC ή PUR |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 4 8 |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για 8 καρφώστε, 4A για την καρφίτσα 4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 καρφώστε, 250V για την καρφίτσα 4 |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό Αρσενικό |