| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
|---|---|
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Package | Carton |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 3Pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Τύπος | Τύπος Β με τις οδηγήσεις |
| Αριθμός καρφιτσών | 3Pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Όνομα προϊόντων | m12 συνδετήρας συνελεύσεων |
|---|---|
| Τύπος | Συνέλευση |
| Πολωνοί | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
|---|---|
| Πρότυπο | M12 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 24-20AWG |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
| Εκτίμηση IP | IP67 |