| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
| Resiatance επαφών | ≤5mΩ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πολωνός | 3 4 5 8 12 17 πόλοι |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό καρφιτσών m12 17 |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | m5 σχηματοποίηση, συνδετήρας M5 |
| Τύπος | σχηματοποίηση |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Πολωνοί | 5P |
| Σύστημα κλειδώματος | βίδα 7/8» - 16UNF |
| Επαφές | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |