| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας PCB |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Καλώδιο OD | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων | AWG 24 ή 26 |
| Σακάκι καλωδίων | PVC ή PUR |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Επαφές | 6P |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Σχέδιο συνδετήρων | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | συγκόλληση |
| Μετρητής σύρματος | 24 |
| Έξοδος καλωδίου | 3,5 - 5,0 χλστ |
| Ανώτατο όριο θερμοκρασίας | 85 °C |
| Code | A/B/D Coded |
|---|---|
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Application | Automotive/Sensor/Electrical Equipment |
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Orientation | Straight / Right Angle |
|---|---|
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Application | Automotive/Sensor/Electrical Equipment |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Gender | Male & Female |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τύπος | DIN, σύνδεση M12 |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 7 8 12 14 16 17 19 24 Pin |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | M8 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Όνομα προϊόντων | κυκλικός συνδετήρας 3pin/4pin/5pin/6pin/8pin M8 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |