| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β (32 Β) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Τύπος συνδετήρων | Άνδρα-γυναίκας τερματικά |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃ σε +95℃ |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M16 καλώδιο συνδετήρων συνελεύσεων |
| Μάρκα | Rigoal Connector |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Εισαγωγή υλικού | pa66+gf20% |
|---|---|
| Τύπος | Σειρά Μ |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Γύρισμα |
| Επαφές | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Σύνδεσμος καρφίτσας |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | άνδρα-γυναίκας βούλωμα |
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποιημένο |
| Υλικό επαφής | Cuzn, TPU |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Γένος | Θηλυκός |
|---|---|
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποίηση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3/4 PIN: 4A, 5PIN: 3A, 6PIN: 2A, 8PIN: 1.5A |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Όνομα προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Πολωνοί | 6pins |
| Τύπος | προστατευμένος συνδετήρας |