| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τύπος | Συνδετήρας Circualr M16 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Το Shen, Κίνα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Μηχανική λειτουργία | > 500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Ανώτερη θερμοκρασία | + 85 °C |
| όνομα συνδετήρων | RJ45 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ethernet |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχος συνδετήρας USB, γενικός |
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Αγωγός | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Υλικό | PVC, PVC |
| Επαφές του αριθμού | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Σειρά | M8 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Πλαστική κατακόρυφος |
| Αριθμός Conntacts | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Εφαρμογή | Ακουστικός & τηλεοπτικός, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M12 αισθητήρας και αυτόματος συνδετήρας καλωδίων καρφιτσών καλωδίων συνδετήρων |
| Οι επαφές 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμες | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Α |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τρόπος | 3 4 5 8 12 17 τρόποι |