| λέξεις κλειδιά | Αδιάβροχος συνδετήρας |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~+105°C |
| Περιγραφή | Δ-ΥΠΟ- hd-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ 8pin/9pin/15pin |
| Όνομα προϊόντων | Δ-ΥΠΟ- HD-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Αδιάβροχη σειρά usb |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό κατοικίας | PA66 |
| ΥΛΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΩΝ | PVC |
| Product Category | M23 Connector |
|---|---|
| Waterproof | IP67/IP68 waterproof |
| Contact Material | Brass With Gold Plated |
| Certificate | CE/ISO9001/RoHS |
| Core Number | 4,6,7,9,12,16,17,19 Core |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό καρφιτσών m12 17 |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Θέση | 3 / θέση 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (χρυσή επένδυση) |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Γένος | Θηλυκό ή αρσενικό |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Κωδικοποίηση | Κωδικός A / B / C / D / K / L / X / S / T |
| Προσανατολισμός | Ευθεία / Ορθή Γωνία |