| τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το conenctor |
|---|---|
| Επαφές | 3P |
| Γένος | Θηλυκό |
| Ασιατικός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυο / Ήχος & Εικόνα / Ethernet |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος καλωδίου M12 σε RJ45 |
| Χρώμα | Μπλε, Πράσινο, Μαύρο ή χρώμα OEM |
| Πολωνός | πόλος 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Όνομα προϊόντων | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M8 τύπος Υ |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/δύναμη/αεροπορία/αισθητήρας |
| Υλικό επαφών | χαλκός (ασήμι που καλύπτεται/χρυσός) |
| Υλικό της Shell | Πλαστικό καλωδίων PVC και κράμα ορείχαλκου |