| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 |
|---|---|
| Τύπος | SCART, κυκλικοί συνδετήρες, συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Όνομα προϊόντων | M12 στεγανοποιήστε τον πλαστικό συνδετήρα σειράς |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/Crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Λήξη | Πτύχωση ή ύλη συγκολλήσεως |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
|---|---|
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Πυρήνας | 4P4C 8P8C |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
| Τύπος | Αγκώνας Κατ' ευθείαν |