| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Πιστοποιητικό | CE IP68 ROHS |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πυρήνας | 3 / πυρήνας 4/5/8/12/17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Επαφές | 9Pins |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Θερμοκρασία καλωδίων | -40℃~+125℃ |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
| Λήξη | Βίδα |
| Χρώμα | διαφανής |
| Μέγεθος αδένων καλωδίων | PG11 |
| Όνομα προϊόντων | M12 8 φορμάροντας καλώδιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-1013 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |