| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal |
| Φύλο | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
|---|---|
| Customization | Yes |
| Coding | D |
| Rated Current | 4A |
| Pin | 4 pin |
| Τύπος | Προσαρμοστής, M12 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητα, Αισθητήρες ή Αυτοματισμός |
| Φύλο | Άντρας |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 8 ακροδέκτης χυτευμένο καλώδιο |
| Αγκυροβολητής/βίδα | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | πλαστική ύλη |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5 Α |
| Ονομαστική τάση | 12V |
| Γένος | Άνδρας/Γυναίκα |
| Σχέδιο συνδετήρων | ψαρευμένος αρσενικό συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Διάμετρος καλωδίων | 4 χιλ. 8 χιλ. |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | feale στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρων δύναμης τύπων Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |