| Τύπος σύνδεσης | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσες επικοινωνίας | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Περιβαλλοντικό Temperat | 20 - 40℃~+80℃ |
|---|---|
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Αντίσταση επαφών | ≤5mΩ |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |
| Σειρά θερμοκρασίας | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Πιστοποιητικό | UL, CE, TUV, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, CQC |
| Υλικό | PA66 νάυλον UL94V-0 |
| εκτίμηση | 110V / 5A |
| Γένος | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Εφαρμογή | δύναμη |
|---|---|
| καρφίτσες | 19P |
| Αδιάβροχο ποσοστό | IP67/68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16*8A/3*10A |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Εφαρμογή | αυτοκίνητος/αυτοματοποίηση/industry/LED κ.λπ. |
|---|---|
| Καρφίτσες | 8P |
| Κατοικία ενθέτων | NYLON66 + GF |
| Τύπος σύνδεσης | Τα PCB τοποθετούν |
| λέξεις κλειδιά | M12 συνδετήρας PCB |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |