| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Αριθμός συνδετήρων | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| καρφίτσες | 8pins |
| χρώμα | μαύρος |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100M Ω |
| Κύκλοι λειτουργίας | > 800 |
| Σειρά συνδετήρων | M23 συνδετήρες |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Επαφές | 4pins |
| Διάμετρος επαφών | Φ1x4 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Πολωνοί | 4pins |
| Τύπος | προστατευμένος συνδετήρας |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5, M8, M12 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Ονομασία προϊόντος | M12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα καλωδίων |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία/κατ' ευθείαν στη σωστή γωνία/τον τύπο Υ |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς: Β-0 |
| Υλικό καρφιτσών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+85℃ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C-125°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Λήξη | Λήξη ύλης συγκολλήσεως |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αντίσταση επαφών | ≤3mΩ |
| Όνομα προϊόντων | 4 καρφίτσα γύρω από το συνδετήρα |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 3P |
| Τύπος συνδετήρων | Κυκλικοί συνδετήρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας |
| Τύπος | Κυκλικός συνδετήρας |
| Επαφές | 2pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |