| Πολωνοί | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 φορμάροντας στο σωληνοειδές το συνδετήρα βαλβίδων Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Επαφές | 2pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Αριθμό μοντέλου | M19 2 συνδετήρας καρφιτσών 3 4 5 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20A |
| Τύπος | Λ |
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
|---|---|
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τύπος σύνδεσης | Η επιτροπή τύπων σύνδεσης τοποθετεί/ο τύπος ύλης συγκολλήσεως τύπων βιδών |
|---|---|
| αριθμός επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Λήξη | Soldering/PCB |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, δύναμη |
| Καρφίτσες | 9PIN |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 16*8A/3*10A |