| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 4 8 |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Όνομα προϊόντων | Βύσμα στήριξης πάνελ m12 |
|---|---|
| Πρότυπα | IEC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ S Τ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Κατηγορία τάσης | 250V/600V |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνική θερμοκρασία | -40℃~+125℃ |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
| Λήξη | Σφιγκτήρας βιδών |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Υλικό συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Όνομα προϊόντων | Τετραγωνική βάση αξίας σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN43650A βάση |
| Να στηρίξει | Τυποποιημένο να στηρίξει |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |