| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Τύπος συνδετήρων | RJ45 σε m12 |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.5A |
| Εκτίμηση τάσης | 30V εναλλασσόμενο ρεύμα, συνεχές ρεύμα 42V |
| Απόδοση | ΓΑΤΑ 5e |
| Γένος συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Επαφή υποδοχών | CuSn |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 4pins |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Τύπος μεγέθους | Μια κωδικοποίηση |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Πίσσα | 2mm |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A |
| Μέθοδος λήξης | Κρίμπ |
| Ονομασία προϊόντος | M16 κυκλικός συνδετήρας |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Φύλο | Αρσενικό |
|---|---|
| Σειρά | M16 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
| Φύλο | Αρσενικό |
| Πρότυπα Met | UL, CSA, EN |