| Αριθμό μοντέλου | M5 |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τύπος | φορμαρισμένος συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Certificate | CE ROHS ISO9001 |
| Conductor Material | Customizable |
| Rated Voltage | 300V |
| Pins | 3p 4p Connector |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 2P |
|---|---|
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25° ~ +80° |
| Σύρμα | 24AWG/26AWG |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Rated Voltage | 300V |
| Product Name | Rigoal custom M5 3 4 pin A code male and female plug socket IP67 IP68 waterproof wire connector factory |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Type | DIN |
| Αριθμό μοντέλου | M5 |
|---|---|
| καρφίτσες | 3P |
| Γένος | Αρσενικό |
| Τύπος | συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Type | DIN |
| Rated Voltage | 300V |
| Wire Length | Customize |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Type | DIN |
| Application | Automotive |
| Pins | 3p 4p Connector |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Conductor Material | Customizable |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Wire Gouge | 24AWG/26AWG |
| Gender | Female Male |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 2,3,4,5,6,8,12 καρφίτσες |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | m5 σχηματοποίηση, συνδετήρας M5 |
| Τύπος | σχηματοποίηση |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P |