| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πολωνός | 3 4 5 8 12 17 πόλοι |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| καρφίτσες | 3pin |
|---|---|
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Υλικό σακακιών | PVC/PUR |
| Πιστοποιητικό | CE/Rohs/ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Προστατευμένος | Διαθέσιμος |
| Ονομασία προϊόντος | Δέσμευση για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας από ηλεκτρικό ρεύμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Μ12 8pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Πιστοποιητικό | CE/ROHS/REACH |
|---|---|
| Υλικό σακακιών | PVC/PUR |
| Τοποθετώντας τύπος | Staight, αγκώνας σωστής γωνίας 90 βαθμού |
| Μήκος καλωδίων | προσαρμόστε |
| Υλικό αγωγών | BRASS/GOLD |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Pins | 3p 4p Connector |
|---|---|
| Application | Automotive |
| Gender | Female Male |
| Conductor Material | Customizable |
| Type | DIN |
| τύπος συνδετήρων | M5 η επιτροπή τοποθετεί το conenctor |
|---|---|
| Επαφές | 3P |
| Γένος | Θηλυκό |
| Ασιατικός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Αριθμό μοντέλου | Φορμαρισμένος M5 συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 3p 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τύπος | φορμάροντας καλώδιο συνδετήρων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| καρφίτσες | 4p, 3P, 2P |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Αριθμό μοντέλου | M5 συνελεύσεις καλωδίων |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Αριθμό μοντέλου | M5 |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p |
| Γένος | Θηλυκό |
| Τύπος | συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |