| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, βιομηχανικός, οδηγήσεων, ηλεκτρικών |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| καρφίτσες | 4p, 3P |
|---|---|
| Λήξη | crimp, φορμάρω-στο καλώδιο |
| Έξοδος καλωδίων | 3,3 χλστ |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Υλικό της επαφής | Cu/Zu (ορείχαλκος) |
| Πρότυπος τύπος | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| καρφίτσες | 4p, 3P, 2P |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Σειρά συνδετήρων | M5 |
| Συνδετήρας Inser | TPU |
| Αντίσταση επαφών | ≤5mΩ |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M16 καλώδιο M5 M8 M12 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 M8 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό | PA66 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
|---|---|
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Πρότυπα αναφοράς | IEC 61076-2-105 |
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Μεταφορέας επαφών | TPU+GF, μαύρο |
| λέξεις κλειδιά | Αδιάβροχος συνδετήρας |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~+105°C |
| Περιγραφή | Δ-ΥΠΟ- hd-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ 8pin/9pin/15pin |
| Όνομα προϊόντων | Δ-ΥΠΟ- HD-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |