| Βαθμός IP | IP67 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Β |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Πρότυπο Numbe | m12 τύπος Τ |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 4.08.0mm |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
| Ένθετο συνδετήρων | PA66 |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 4.08.0mm |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος συνδετήρων | M8 |
| Υλικό | Χαλκός, πλαστικό |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 24-20AWG |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
| Ένθετο συνδετήρων | PA66 |
| Αριθμός καρφιτσών | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 4.08.0mm |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
| Όνομα προϊόντων | Οπίσθιο τμήμα πινάκων M8 3PIN - τοποθετημένος αδιάβροχος συνδετήρας φλαντζών |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |