| Επαφές | 2poles |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Επαφές | 3Pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Πυρήνες | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επίπεδο IP | IP68 |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς: Β-0 |
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 5 |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, κινητός εξοπλισμός αυτοματοποίησης |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 4pins |
| Τύπος | Σειρά UCU |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Επαφές | 4pins |
| Διάμετρος επαφών | Φ1x4 |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας συνελεύσεων |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Επαφές | 2pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |