| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A |
| Μέθοδος λήξης | Κρίμπ |
| Ονομασία προϊόντος | M16 κυκλικός συνδετήρας |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DIN43650B |
| Υλικό κατοικίας | PA+GF |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -40°C~+125°C |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Όνομα προϊόντων | Το τετράγωνο αξίας σωληνοειδών βασίζει έναν τύπο |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
| Φύλο | Αρσενικό |
| Πρότυπα Met | UL, CSA, EN |
| Επαφές | 2,3,4,5,7,9,12pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας SP Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Σειρά | M16 |
| Υλικό της Shell | Χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Θερμοκρασία | -20℃~+80℃ |