| Φύλο | Αρσενικό |
|---|---|
| Σειρά | M16 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Πίσσα | 2mm |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Επαφές | 3P |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Φύλο | Αρσενικό |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 7pins |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Επαφές | 3Pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Όνομα προϊόντων | Τύπος συνδετήρων Γ αξίας σωληνοειδών συνελεύσεων |
|---|---|
| Τύπος | DIN43650C |
| Μορφή | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Πίσσα | 2mm |
|---|---|
| Φύλο | Αρσενικό |
| Μέθοδος λήξης | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 13 συνδετήρας |
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |