| Τρέχουσα εκτίμηση | 3A |
|---|---|
| Προσανατολισμός σώματος | Κατ' ευθείαν |
| Εκτίμηση IP | 60V |
| Ασπίδα | Διαθέσιμος |
| Κλείδωμα συνδετήρων | Βίδα αποτυπώσεων |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| αριθμός επαφών | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
|---|---|
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Λήξη | Βίδα-ένωση/συγκόλληση |
| Όνομα προϊόντων | 3/4/5/6/8 κυκλικό καλώδιο συνδετήρων M8 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός και Automative |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α, 1,5-4Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V, 30-60V |
| Γένος | Άνδρας/Γυναίκα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1,5 Α, 3Α, 4 Α, 1,5-4Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V, 30-60V |
| Γένος | Άνδρας/Γυναίκα |
| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, αισθητήρας, τομέας γεωργίας, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α, 1,5-4Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V, 30-60V |
| Γένος | Άνδρας/Γυναίκα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό, αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος | m8 συνδετήρας |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| Όνομα προϊόντων | 4pins θηλυκό φορμαρισμένο M8 καλώδιο συνδετήρων |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-102 |
| Επαφές | 3,4,5,6 8 12pins είναι διαθέσιμα |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 2P |
| όνομα προϊόντων | M8 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Crimp στοματική διάμετρος | 2.0mm |