| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Επαφές του αριθμού | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 24-20AWG |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
| Ένθετο συνδετήρων | PA66 |
| Αριθμός καρφιτσών | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
| Σχέδιο συνδετήρων | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | συγκόλληση |
| Μετρητής σύρματος | 24 |
| Έξοδος καλωδίου | 3,5 - 5,0 χλστ |
| Ανώτατο όριο θερμοκρασίας | 85 °C |
| Όνομα προϊόντων | 4 καρφίτσα γύρω από το συνδετήρα |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 3P |
| Τύπος συνδετήρων | Κυκλικοί συνδετήρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας |
| Τύπος | Κυκλικός συνδετήρας |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 4.08.0mm |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
| Τύπος σύνδεσης | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσες επικοινωνίας | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |