| Τύπος | Προσαρμοστής, M12 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητα, Αισθητήρες ή Αυτοματισμός |
| Φύλο | Άντρας |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 8 ακροδέκτης χυτευμένο καλώδιο |
| Αγκυροβολητής/βίδα | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Τύπος | L20 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Επαφές | 3Pins |
| Υλικό | Φιλικό προς το περιβάλλον ΝΑΥΛΟΝ |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 3/4/5/6/8/12/17 καρφίτσα κ.λπ. |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Αριθμό μοντέλου | M12 φορμάροντας καλώδιο |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | Φορμαρισμένο καλώδιο |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων | Συνήθως 20cm 30cm |
| Υλικό καλωδίων | PVC ή PUR |
| Χρώμα | Μαύρος Μπορέστε να είστε συνήθεια |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Όροι πληρωμής | T/T Western Union PAYPAL |
| IP που εκτιμάται | IP67/IP68 |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυο / Ήχος & Εικόνα / Ethernet |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος καλωδίου M12 σε RJ45 |
| Χρώμα | Μπλε, Πράσινο, Μαύρο ή χρώμα OEM |
| Τύπος | Προσαρμοστής, Τυποποιημένο/Εγκατασκευή/Συναρμολόγηση/Τυποποιημένο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος M12 σε RJ45 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C~105°C |