| Γένος | Θηλυκό ή αρσενικό |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Τρέχων | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
| αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Κάμερα, Εργασία Ethernet |
| Φύλο | Male&Female |
| Χρώμα | ο Μαύρος, πράσινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης M12 έως RJ45 |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | feale στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Εφαρμογή | Ενότητα φωτεινών σηματοδοτών οδηγήσεων |
|---|---|
| Καρφίτσες | 2P |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Αριθμός καρφιτσών | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
| Συνδετήρας Shell | Νικέλινος |
| Ονομασία προϊόντος | M8 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |