| Αριθμό μοντέλου | M12 |
|---|---|
| Τύπος | SCART, κυκλικοί συνδετήρες, συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Προσαρμοστής |
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Τόπος καταγωγής | Ήχος καμπάνας Ghuang |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | sp21 στεγανοποιήστε το συνδετήρα |
| Μάρκα | RIGOAL |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Μήκος καλωδίων | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Γένος | Αρσενικό, θηλυκό |
|---|---|
| Υλικό | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5-4Α |
| Καρφίτσα | 3,4,5,6,8 |
| Πολωνοί | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό ενθέτων | Θερμοκρασία 260° ατόμων ΜΑΔ |
| Πρότυπος τύπος | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| καρφίτσες | 6pin |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 12 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |