| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Συνδεδεμένη μέθοδος | βίδα που συνδέεται |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 2P |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εξωτερική σειρά διαμέτρων καλωδίων | 46.5mm |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Επαφή | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Είδος | Κατ' ευθείαν Γωνία |
| Τύπος | ελεύθερο τέλος διπλά βουλώματα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16, τετραγωνική επιτροπή M16 τοποθετήστε το συνδετήρα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | PA66+GF20% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| Βαθμός IP | IP67 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Β |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Πρότυπο Numbe | m12 τύπος Τ |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 3Pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Βίδα/Solder/PCB/Wire |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 6-10 χιλ. |