| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | -20℃~+85℃ |
| Διάρκεια (το βούλωμα/αποσυνδέει) | 500 φορές |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Σειρά καρφιτσών | 3 καρφίτσα |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | M8 |
| Υλικό | Χαλκός, πλαστικό |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Μετρητής καλωδίων | 24-20AWG |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 24-20AWG |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| τερματικό συνδετήρων | Χαλκός φωσφόρων |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE,ROHS,ISO |
| Διεπαφή | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~85°C |
| Πινάκια Όχι. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | Abdxs |
| AWG καλωδίων | 26AWG -22AWG /Custom |
| Επικοινωνία | AU (χρυσή επιμετάλλωση) |
| Υλικό σύνδεσης | Κουζάνιο, ΤΠΕ ή PVC |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |