| Contact Plating | Au(gold Plating) |
|---|---|
| Customization | Yes |
| Coding | D |
| Rated Current | 4A |
| Pin | 4 pin |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Κωδικοποίηση | Χ |
|---|---|
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Κλείδωμα συνδετήρων | Βίδα αποτυπώσεων |
| Γένος | Αρσενικό |
| Connector Type | Male Female Plug |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Color | Black |
| Contact Material | CuZn,TPU |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Όνομα προϊόντων | M12 προσαρμοστής τύπων Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Εκτιμημένη τάση | 30V / 60V/250V |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A / 2A/4A |
| Τύπος σύνδεσης | M12 φορμάροντας καλώδιο |
| Προδιαγραφή καλωδίων (χιλ.) | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Βελόνες χαλκού | Κοχύλι χαλκού |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Τύπος | Προσαρμοστής, DIN |
| Υλικό | PA66 |
| Όνομα προϊόντων | Άνδρα-γυναίκας αδιάβροχος συνδετήρας ποδηλάτων |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | μέγιστο 2.5A |
| Εκτιμήσεις IP | IP67 απόδειξη νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |