| Διεπαφή | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~85°C |
| Επαφές | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Πολωνοί | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 5pins και 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Καρφίτσα αριθμού | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y κωδικοποιημένος |
| Τύπος | Φορμαρισμένη/η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/ΚΑΠ |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR ή συνήθεια |
| Τρόπος επαφών | Βίδα/πλεξίδα Solder/PCB/With |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Κάμερα, Εργασία Ethernet |
| Φύλο | Male&Female |
| Χρώμα | ο Μαύρος, πράσινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης M12 έως RJ45 |