| Σειρά | M8 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Πλαστική κατακόρυφος |
| Αριθμός Conntacts | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8pin |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Επαφές | 6P |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
| Κωδικοποίηση | A/B/D κώδικας |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | <10 M=""> |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5, M8, M12 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Ονομασία προϊόντος | M12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα καλωδίων |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία/κατ' ευθείαν στη σωστή γωνία/τον τύπο Υ |