| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό αρσενικό |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M12 3 4 5 8 12 17 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| M12 ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Γένος συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| καρφίτσες | 4p, 3P |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ένας κώδικας |
| Εκτιμημένη τάση | 60V AC/DC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/δύναμη |
| Σχέδιο συνδετήρων | Θηλυκός και αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24AWG |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σύζευξη | Σύζευξη με σπείρωμα |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 φορές |
| Εισαγωγή υλικού | PA66+%30GF |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας/Αυτοκίνητα |
| Φύλο | Αρσενικό & θηλυκό |
| Χρώμα | Μαύρο, μεταλλικό |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 Σύνδεσμος κεφαλής χύτευσης |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |