| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Αριθμό μοντέλου | M8 συνδετήρες αισθητήρων σειράς |
|---|---|
| Τύπος | M8 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός και Automative |
| Γένος | Αρσενικό |
| καρφίτσες | 4p |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| καρφίτσες | 4p, 3P |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ένας κώδικας |
| Εκτιμημένη τάση | 60V AC/DC |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/δύναμη |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Επαφές | 4pins |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Μετρητής καλωδίων | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
| Κωδικοποίηση | A/B/D κώδικας |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Αντίσταση επαφών | <10 M=""> |
| Γένος συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Γένος | Αρσενικός |
|---|---|
| Υλικό | PVC; PUR |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5-4Α |
| Καρφίτσα | 3,4,5,6,8 Pin |