| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τρόπος | 3 4 5 8 12 17 τρόποι |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
| Resiatance επαφών | ≤5mΩ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1,5 Α, 3Α, 4 Α, 1,5-4Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V, 30-60V |
| Γένος | Αρσενικός |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α, 1,5-4Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V, 30-60V |
| Γένος | Άνδρας/Γυναίκα |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Διεπαφή | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α, 1,5-4Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V, 30-60V |
| Γένος | Άνδρας/Γυναίκα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1,5 Α, 3Α, 4 Α, 1,5-4Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V, 30-60V |
| Γένος | Άνδρας/Γυναίκα |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τύπος συνδετήρων | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Πολωνοί | 4p |
| συνδέστε τον τύπο | m12 στο δ-υποβρύχιο |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ψευδάργυρου νικέλινο |