| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Κωδικοποίηση | Μέγεθος Β |
| Αριθμός καρφιτσών | 3pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας |
| Λήξη | Βίδα |
| Χρώμα | διαφανής |
| Μέγεθος αδένων καλωδίων | PG11 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Καρφίτσα | 2 + PE 3 + PE |
| μέγεθος | SizeA, SizeB, SizeC |
| ουρά | PG7/PG9 |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Τύπος | ταξινομήστε το Α |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| επένδυση επαφών | Νι (νικέλιο) |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας βαλβίδων σωληνοειδών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | μέγεθος Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Αριθμός καρφιτσών | 3pins και 4pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ταξινομήστε επειδή Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Γένος | θηλυκός συνδετήρας |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
| Λήξη | Σφιγκτήρας βιδών |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Τύπος | DIN43650A βάση |
|---|---|
| Να στηρίξει | Τυποποιημένο να στηρίξει |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Υλικό κατοικίας | PA+GF |