| Όνομα προϊόντων | Τύπος συνδετήρων Γ αξίας σωληνοειδών συνελεύσεων |
|---|---|
| Τύπος | DIN43650C |
| Μορφή | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |
| Σχήμα Πολωνού | 3+PE/2+PE |
|---|---|
| Τύπος DIN 43650 | DIN 43650 Γ |
| Λήξη | Σφιγκτήρας βιδών |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
|---|---|
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη-προστατευμένος |
| Τύπος | Μέση τάση, DIN |
| Προστατευμένος | Διαθέσιμος |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| καρφίτσα | 2 + PE 3 + PE |
|---|---|
| Μέγεθος | SizeA, SizeB, SizeC |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| καρφίτσα | 2pin 3pin |
|---|---|
| Μέγεθος | Α, Β, Γ |
| Τύπος | Βούλωμα, βάση Φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DIN43650B |
| Υλικό κατοικίας | PA+GF |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -40°C~+125°C |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Δ-υπο- αρσενικό στο θηλυκό m12 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| Custume requiremnet | Δεχτείτε |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |