| Σχήμα | Πολυάνθρακας |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χαλκός φωσφόρων |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Επαφές του αριθμού | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 13 17 21series |
| Βαθμός IP | IP68 |
| υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Διάμετρος διακοπής τρυπών επιτροπής | 13mm |
| Επαφές | 3 Πολωνοί |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Επαφές του αριθμού | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Επαφές | 3P |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές του αριθμού | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Αριθμό μοντέλου | Φορμαρισμένος M5 συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 3p 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τύπος | φορμάροντας καλώδιο συνδετήρων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |