| Κατηγορία τάσης | 250V/600V |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνική θερμοκρασία | -40℃~+125℃ |
| Όνομα προϊόντων | M12 σε RJ45 που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Συνδετήρας | Συνδετήρας βαλβίδων σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Αριθμό μοντέλου | θηλυκή βαλβίδα σωληνοειδών |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 5A |
| Επαφές | 4pins |
| Διάμετρος επαφών | Φ1x4 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C-125°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Λήξη | Λήξη ύλης συγκολλήσεως |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αντίσταση επαφών | ≤3mΩ |
| Προϊόν | USB 2,0 |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4pins |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Γένος | Θηλυκό |
| Πολωνοί | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό ενθέτων | Θερμοκρασία 260° ατόμων ΜΑΔ |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 σειρά |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Μέγεθος συνδετήρων | Δ-υποβρύχιο |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 9pins |
| Γένος επαφών | Θηλυκό |
| Ύφος συνελεύσεων | Εγκατάσταση τομέων |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |