| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Συνδεδεμένη μέθοδος | βίδα που συνδέεται |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Certificate | CE, ROHs, ISO9001 |
|---|---|
| Use | COMPUTER |
| Material | PVC |
| Rated current | 1.5A |
| Type1 | USB Cable |
| Προδιαγραφές καλωδίου | 28AWG-14AWG |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | >1000MΩ |
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| ΚΟΝΤΟΣ | Κώδικας A / B |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Σειρά | Λεμό Ρεντέλ Σύνδεσμος έλξης-έλξης |
|---|---|
| Εναλλακτική | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Δυνατότητα | >1000 κύκλοι |
| Ένθετο | TPU+GF |
| Χρόνοι σύνδεσης | 2000 |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5P |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 710mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Εφαρμογή | Δύναμη, οδηγήσεων, ηλεκτρικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Μέγιστο καλώδιο OD | 10mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 ℃~+105℃ |
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό, αρσενικό στο θηλυκό |
| Επίπεδο προστασίας | IP67 |
| Rated Current | 1A-6A |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Gender | Female/Male |
| Coding | A |
|---|---|
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
| Termination Style | Screw-joint / Solder Type |
| Rated Voltage | 125/250V |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Rated Current | 5A/6A/7A |
|---|---|
| Product Category | M16 Circular Connector |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |