| Contact Resistance | ≤5mΩ |
|---|---|
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Application | Audio & Video |
| Protection level | IP67/IP68 Waterproof |
| Επαφές | 2pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | sp21 συνδετήρας συνελεύσεων |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Επαφές | 5pins |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Υλικό της Shell | Υλικό Shcoll |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Πίσσα | 2mm |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφής | 2p |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 712MM |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτιμημένη τάση (AC.V) | 500V |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Φύλο | Αρσενικό |