| Σειρά θερμοκρασίας | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Πιστοποιητικό | UL, CE, TUV, ROHS, ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, CQC |
| Υλικό | PA66 νάυλον UL94V-0 |
| εκτίμηση | 110V / 5A |
| Πίσσα | 2mm |
|---|---|
| Φύλο | Αρσενικό |
| Μέθοδος λήξης | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
| Φύλο | Αρσενικό |
| Πρότυπα Met | UL, CSA, EN |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Φύλο | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| αριθμός επαφών | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 8Pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
|---|---|
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Αντοχή ζευγαρώματος | ≥500 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |