| Σειρά | M16 |
|---|---|
| Πρότυπα Met | UL, CSA, EN |
| Πίσσα | 2mm |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Επένδυση επαφών | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Πίσσα | 2mm |
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Επαφές του αριθμού | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Rated Current | 5A/6A/7A |
|---|---|
| Product Category | M16 Circular Connector |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A |
| Μέθοδος λήξης | Κρίμπ |
| Ονομασία προϊόντος | M16 κυκλικός συνδετήρας |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| αριθμός επαφών | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Μέθοδος λήξης | Crimp |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C σε +85°C |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Σειρά | M16 |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Φύλο | Αρσενικό |
|---|---|
| Σειρά | M16 |
| Υλικό μονωτών | PBT |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 10A |
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
|---|---|
| Coupling nut | Brass with nickel plated screw |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |