| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
|---|---|
| Πρότυπο | M12 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Certificate | CE ROHS ISO9001 |
|---|---|
| Application | Automotive |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Product Category | Waterproof Cable Connector |
| Conductor Material | Customizable |
| Περιγραφή | M5 φορμάρισε κατ' ευθείαν τον αδιάβροχο συνδετήρα |
|---|---|
| Τύπος | M5 συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Πέρα-σχηματοποίηση | TPU |
| Επαφή | Χαλκός φωσφόρων |
| Όνομα προϊόντων | Θηλυκό BAcoding M8 στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Αριθμό μοντέλου | M5 |
|---|---|
| Πολωνοί | 4p |
| Γένος | Αρσενικό |
| Τύπος | φορμαρισμένος συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρων M12 κυκλικό |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Αριθμός επαφών | 2-17 καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30-250V |
| Αριθμό μοντέλου | M5 |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p |
| Γένος | Θηλυκό |
| Τύπος | συνδετήρας καλωδίων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS ISO9001 |
| Όνομα προϊόντων | M12 κώδικας Δ που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |