| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE, ROHs, iso |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Επαφές | 3Pins |
| καρφίτσες | 2pin 3pin |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP67/IP68 |
| Απόσταση | 11mm |
| Ρεύμα Nomical | 10A |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
| Rated Current | 4A |
|---|---|
| Material Of Connector | PVC Or PUR |
| Shape | Angle / Straight |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Χρώμα συνδετήρων | Μαύρος/άσπρος/γκρι |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων | 14-10AWG |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Εκτίμηση τάσης | 250V/600V |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Νικέλινος/χρυσός που καλύπτεται |
| Δύναμη | 0.2A |
|---|---|
| Μέγεθος | 1/4 |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος σύνδεσης | Με νήματα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Όνομα προϊόντων | Τετραγωνική βάση αξίας σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN43650A βάση |
| Να στηρίξει | Τυποποιημένο να στηρίξει |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πρότυπα | DIN EN175301-830-Α |