| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
|---|---|
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Waterproof Rating | IP67, IP68 |
|---|---|
| Contact Way | Screw |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Type | M Series |
| Gender | Male Female |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Επαφές | 3 Πολωνοί |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Εφαρμογή | Ακουστικός & τηλεοπτικός, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M12 αισθητήρας και αυτόματος συνδετήρας καλωδίων καρφιτσών καλωδίων συνδετήρων |
| Οι επαφές 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμες | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Α |
| Διορισμένη τάση | 250V |
|---|---|
| Αντίσταση επαφής | ≤10mΩ |
| Πλεονεκτήματα | ταχύτητα, αξιοπιστία και ανθεκτικότητα |
| Gender | Female / Male |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Orientation | Straight / Right Angle |
|---|---|
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Application | Automotive/Sensor/Electrical Equipment |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Gender | Male & Female |
| Καρφίτσα | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Code | A/B/D Coded |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Εφαρμογή | Εξουσία |
|---|---|
| Υλικό Επικοινωνίας | χρυσή επένδυση χαλκού |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α |
| Ονομαστική τάση | 60 V |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό, αρσενικό και θηλυκό |