| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 5pins |
| Αριθμό μοντέλου | Φορμαρισμένος M5 συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 3p 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τύπος | φορμάροντας καλώδιο συνδετήρων |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 5 |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Τύπος συνδετήρων | Κλείδωμα ώθησης |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, κινητός εξοπλισμός αυτοματοποίησης |
| Σχήμα | Πολυάνθρακας |
|---|---|
| Υλικό επαφών | Χαλκός φωσφόρων |
| επένδυση επαφών | χρυσός 50 μικρού |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | – 40°C σε +70°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | 1.000 κύκλοι υποχωρητικοί |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Τύπος μεγέθους | Μια κωδικοποίηση |
| Τύπος συνδετήρων | RJ45 σε m12 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση (Α) | 1.5A |
| Εκτίμηση τάσης | 30V εναλλασσόμενο ρεύμα, συνεχές ρεύμα 42V |
| Απόδοση | ΓΑΤΑ 5e |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Πολωνοί | 5P |
| Σύστημα κλειδώματος | βίδα 7/8» - 16UNF |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| όνομα συνδετήρων | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | φορμαρισμένος συνδετήρας |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 |
| Επαφές | 5p |
| Αριθμό μοντέλου | M8 συνδετήρες αισθητήρων σειράς |
|---|---|
| Τύπος | M8 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός και Automative |
| Γένος | Αρσενικό |
| καρφίτσες | 4p |